Hakkımızda

Misyon

Müşterilerinin güzelliği ve estetiği için ihtiyaç duydukları ürünleri geniş bir coğrafyaya sunan , çalışanları, iş ortakları ve toplum için değer yaratarak sürekli gelişen, kurumsal, yaratıcı ve güvenilir bir kozmetik ürünler distribütörüdür.

Vizyon

Kozmetik sektöründe ekonomik karlılık yaratarak en geniş ürün gamına sahip şirket olmak.

Değerlerimiz

Çevre ve doğaya gösterdiğimiz saygıyla insan sağlığı ilk önceliğimizdir.
Müşteri memnuniyeti olmazsa olmazımızdır.
Girişimci bir ruhla davranır, sorumluluk ve inisiyatif alırız.
Çözüm odaklıyız.
Sürekli gelişir, değişir, adapte oluruz.
Sözümüzün arkasında dururuz.

Fanola Grup , barındırdığı Orotherapy 24K , Be Hair, Botugen ve Fanola markalarıyla değerli profesyonellerin salon içi kullanımlarında farklılık ve rakabette güçlü olmalarını  vaad eden bir markalar bütünüdür. Amonyaksız ve amonyaklı markalarıyla her türlü ihtiyaca cevap veren ürünler topluluğudur.Tüm markalarımız kendi için de yarattığı yüksek inovasyon  değeri ile profesyonellerin maksimum müşteri memnuniyeti sağlamalarında önemli bir rol oynar.

Tüm dünyada Kabul görmüş, Orotherapy 24 K geçmişte Altın’ın tarihte ki gücünden esinlenilerek son teknoloji GNT- ( Gold-Nano-Technology ) ile en iyi amonyaksız saç boyası ve saç bakım ürünleri olarak geliştirilmiştir. Be Hair içerisinde barındırdığı havyar, keratin ve kolajen ile 12 Dakika da kalıcı renklendirme sistemi ile tüm dünyada SAYGI slogan ile farklı açılımlara ışık tutmuştur. Botugen markası sadece saçta botoks etkisi yaratan yarpılandırmasına yardımcı olan hızlı çözümleri üreten bir bakım serisidir. Fanola ile aynı güvenle salonlarda ki hüzmet yelpazesini genişleten amonyaklı markası ile salonlarda yenilikçi , güvenilir, hızlı çözümler üretilip fark yaratacak hizmet sunmasına olanak sağlayan bir bakış açısına sahiptir.

Fanola Grubun barındırdığı markaların misyonu ile sektörde öncü, yenilikçi kimliğimizi sürdürmek en önemli amacımızdır…